“Merre nusen për qejf direkt e në shtëpi” zotëria: Dasmat e ceremonitë mortore “bomba” me sahat

31 Gusht, 09:54

Dasmat e ceremonitë mortore janë si “bomba” me sahat për përhapjen e koronavirusit. Një zotëri që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte shumë i shqetësuar dhe tha se marrin ftesa për dasma e nuk dinë se çfarë të bëjnë pasi ndihem edhe në siklet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha