Nis emisioni ‘Pa Protokoll’ nga Andela Ndreu, çdo të premte në 21:00 në Report Tv! Në fokus aktualiteti dhe politika

17 Nëntor 2022, 16:23 | Përditesimi i fundit: 2022-11-18 13:26:37

“Pa Protokoll” rikthehet ne ekranin e Report Tv në sezonin e ri televiziv. Nga data 18 nëntor emisioni politik “Pa Protokoll” do të transmetohet çdo të premte në mbrëmje nën moderimin e gazetares Anduela Ndreu.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha