Noka: Dako dilte blinte vota, por e shiti babloku! Manja: Thuaj Saliut të mos mërzitet se prej moshës së thyer do e njoftoj 10 ditë para

8 Qershor, 19:11

Deputeti Flamur Noka akuzoi qeverinë Edi Rama dhe ministrin Ulsi Manja se kanë shantazhuar qytetarët në zgjedhjet e 14 majit që t’i votojnë. Po ashtu tha se krimet elektorale nuk do të harrohen dhe paralajmëroi Ministrin e Drejtësisë Ulsi Manjën që të bëjë kujdes nga shitja. Një koment e pati edhe për arrestimin e Vangjush Dakos.

 

Kategori të tjera

Shiko të gjitha