Operacioni për heqjen e kamerave, eksperti i kriminalistikës: Grupeve kriminale nuk u mungojnë informatorët në radhët e policisë

30 Janar, 11:37

Policia ka nisur një operacion në shkallë të gjerë në të gjithë vendin çmontimin e kamerave të sigurisë të vendosura në mënyrë të paligjshme, të cilat përdoreshin nga grupet kriminale për të vëzhguar rivalët dhe Policinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha