Pa Gjurme - 52 vjecarja rrëfen lidhjen jashtëmartesore me kuksianin

18 Tetor 2019, 11:12

Pa Gjurmë- Pjesa e Parë Largohet nga shtëpia 22-vjeçari Vasil Nexha Ditën që u largua, i riu ishte konfliktuar me babain Sistemi TIMS zbulon gjurmët e të riut Nexha Më 7 korrik, Vasil Nexha ka hyrë në Shqipëri Pa Gjurmë- Pjesa e Dytë 52-vjecarja rrëfen lidhjen jashtëmartesore me kuksianin Pas tradhëtisë cifti Hasani shkon drejtë divorcit Kuksiani e braktis te dashurën dhe djalin e vogël 11-vjecari ngelet pa atësi, nëna tregon kush është babai biologjik Pa Gjurmë- Pjesa e Tretë Të braktisur nga nëna, të dhunuar nga i ati, ndihma për djemtë nga Rrogozhina Jetonin në kasolle, pas apelit në ’’Pa gjurmë’’, shtëpi e re për dy vëllezërit Bashkia Rrogozhinë ndërton shtëpinë, “Fundjavë Ndryshe” realizon mobilimin

Programe të tjera

Shiko të gjitha