Pa Gjurmë mes rrënojave të tërmetit tragjik që goditi Shqipërinë

29 Nëntor 2019, 20:30

EKSKLUZIVE NE EMISIONIN PA GJURME / Tërmeti, ish-polici: Raportova dy herë për gjendjen e pallateve në Thumanë. Prokurori: Do verifikojmë çdo denoncim, tani primar dokumentimi i viktimave dhe të plagosurve.
Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha