Pa Gjurme - Në kërkim te shqiptareve të humbura në Itali, Gjuzi telefonoi nënën: Më rrëmbyen 2 burra

14 Shkurt, 20:24

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha