Pa Gjurme - Njerka e deboi nga shtëpia, pas hekurave te burgut mesoi shtatzenine...

6 Mars 2020, 19:41

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha