Pa Gjurme - Pas 7-vitesh nëna flet me djalin në Gjermani, humbi vajzën, apeli drithërues

27 Dhjetor 2019, 10:14

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha