Pa Gjurme - Trondit 32-vjecarja/ Vjehrra me vajzën 'masakron' nusen, e reja 'humbet' fëmijët

4 Mars, 21:29

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha