Pa Gjurme - Vijojnë kërkimet për gjetjen 5 vjeçarit, e 'dënuan' pse lindi vajzë, braktiset foshnja

21 Shkurt, 23:21

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha