Pamje të rënda, një burrë rreh brutalisht tri vajza në mes të ditës në Prishtinë, shpallet në kërkim nga policia

3 Shtator, 09:42 | Përditesimi i fundit: 2021-09-03 09:42:23

Një burrë ka rrahur brutalisht tre vajza në mes të ditës në rrugën 'Ahmet Krasniqi' në Prishtinë. Siç shihet në videon e bërë virale, burri sulmon të rejat me një shkop gome. Policia ka sakaq thotë se ka identifikuar burrin dhe se është shpallur në kërkim nga policia

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha