“Pasuritë e politikanëve tanë vijnë era gjak” telefonuesi këshillon: Të vihet shiriti i verdhë në Lalëz

9 Qershor, 09:24 | Përditesimi i fundit: 2021-06-09 10:07:11

Mëngjesin e sotëm u diskutua në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv urdhri i ri ekzekutiv i presidentit amerikan Biden që përfshin edhe Shqipërinë. Ky vendim ka të bëjë me bllokim pasurie për të korruptuarit në Shqipëri ndërsa një telefonues tha se pasuria e politikanëve shqiptar vjen era gjak. Ai e mbylli me një këshillë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha