Përballja live e dhëndrit me vjehrrin, Veizi rrëfen tradhëtinë bashkëshortore

10 Janar, 11:12

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha