Prag Krishtlindje, mesazhi i arqipeshkvit Dodaj për të rinjtë: Qëndroni në Shqipëri dhe gërmoni më shumë, do i gjeni këtu mundësitë! Më shumë paqe e dashuri

23 Dhjetor 2022, 23:11

Në prag Krishtlindje, arqipeshkv Arjan Dodaj ka dhënë mesazhin për të gjithë të rinjtë që duan të largohen nga Shqipëria për një jetë më të mirë. Teksa e cilëson Shqipërinë si vend që mban minierë thesari, shprehet se të gjithë duhet të kenë guxim për të gërmuar më shumë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha