Propozimi i Ramës për kryetaren e SHISH, deputeti Shehu: Dëmton Kosovën, s'duhet t'i bëjmë karshillëk! Është patriotizëm i gabuar

23 Mars, 20:59

Deputeti i PD, Tritan Shehu nuk ka kursyer komentin për propozimin e kryeministrit Edi Rama që në krye të SHISH të emërohet Vlora Hyseni. Sipas Shehut, është hap i gabuar dhe patriotizëm i shtrembër sepse Kosova po dëmtohet dhe nuk duhet të tregojë se është nën ombrellën e Shqipërisë.

Kategori të tjera