Protestat, Salianji te ‘5 Pyetjet’: U ngjall nervi opozitar! Rama të vijë në Kuvend të japë llogari

13 Shkurt, 23:18

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka komentuar në Report Tv protestat e mbajtura nga Sali Berisha të shtunën dhe atë ditën e sotme para Kuvendit. I ftuar në emisionin ‘5 Pyetjet nga Babaramo’, Salianji tha se i shikon protestat si një ringjallje të nervit opozitar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha