Rastësia e bukur… Maya, vëllai dhe motra festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë

24 Qershor, 21:38

Një spektakël i vërtetë në puntatën e fundit të “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin. Këngëtarja Maya tregon historitë e shpirtit dhe ndez skenën me disa prej këngëve të saj më të bukura. Një fanse e saj, Bela Gjepali, bijë në një familje me 4 vajza tregon dëshirat e saj më të mëdha. Mos harroni të na ndiqni sonte, ora 21:00, në ekranin e Report TV për emocione të bukura, muzikë të mirë dhe plot surpriza.