Rriti 4 vajza i vetëm, e bija: Jam shumë krenare për atë që na ka dhuruar

24 Qershor, 21:26

Një spektakël i vërtetë në puntatën e fundit të “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin. Këngëtarja Maya tregon historitë e shpirtit dhe ndez skenën me disa prej këngëve të saj më të bukura. Një fanse e saj, Bela Gjepali, bijë në një familje me 4 vajza tregon dëshirat e saj më të mëdha. Mos harroni të na ndiqni sonte, ora 21:00, në ekranin e Report TV për emocione të bukura, muzikë të mirë dhe plot surpriza.