Sapo u rizgjodh por telefonuesi e thotë me bindje: Basha dorëhiqet në shtator e PD-në e merr Berisha

14 Qershor, 09:47

Mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol për rizgjedhjen e Lulzim Bashës në krye të PD-së. Një telefonues habiti jo pak kur parashikoi se Basha në shtator dorëhiqet nga drejtimi i partisë dhe PD-në e merr sërish Berisha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha