Shkodrani e thotë me sinqeritet: Krenar që jam me PD-në, asnjëherë nuk kemi blerë vota

10 Maj, 09:58

Një telefonues nga Shkodra mik i programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha me sinqeritet se është krenar që është mbështetës dhe anëtar i Partisë Demokratike. Ai e mbylli duke thënë se kjo forcë politike ,gjithmonë sipas tij asnjëherë nuk ka blerë vota dhe nuk ka paguar komisionerët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha