'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 12 maj 2022

12 Maj, 08:22

Titujt e gazetave për sot, nga 333 milionë euro tenderë sekretë janë dhënë pa garë te Rama nuk i ndahet Berishës e i kërkon SPAK të hapë dosjet e bujshme e deri tek Interi merr Kupën e Italisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha