Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 2 dhjetor 2021

2 Dhjetor 2021, 08:28

Titujt e gazetave për sot, nga Alfred Moisiu flet ne ditën e 92-vjetorit te Berisha është e shkuara dhe fatkeqësi e demokratëve e deri tek fushat si pishina që bënë xhiron e botës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha