Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 20 janar 2022

20 Janar, 08:22

Titujt e gazetave për sot, Nga pro dhe kundër legalizimit të kanabisit te Yuri Kim masakron Berishën e deri tek si u zhdukën 2.1 milionë dollarë të FIFA-s për klubet shqiptare.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha