'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 21 korrik 2022

21 Korrik, 08:59

Titujt e gazetave për sot, nga rivlerësim pagash për mbi 15 mijë pensionistë te si e zbuloi SHISH spiunin në Presidencë e deri tek për burracakun Qemal Lame.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha