'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 30 dhjetor 2021

30 Dhjetor 2021, 08:20 | Përditesimi i fundit: 2021-12-30 10:36:11

Titujt e gazetave për sot, nga dorëheqja e Ruçit te rikthimi i zhurmshëm i Berishës në politikë ngjarjet që shënjuan 2021 te Basha zbret në bazë e deri tek një vit i pazakontë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha