'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 5 maj 2022

5 Maj, 08:52

Titujt e gazetave për sot, nga prapaskenat për Presidentin e ri PS-PD dakordësi për procedurën te 5 maji e deri tek a do t'i hajë Berisha 35 deputetët një e nga një?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha