Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 6 Maj 2021

6 Maj, 08:29

Titujt e gazetave per sot, nga shtese deri ne 24% per pensionet te disfata personale e Berishes me 25 prill dhe profecia e Genc Rulit e deri tek bujrum... per cfare?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha