'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 9 dhjetor 2021

9 Dhjetor 2021, 08:15

Titujt e gazetave për sot, nga SHBA nis sanksionet edhe për grupet që blejnë votat në zgjedhje te të largojmë komunistët në PD e deri tek kush e financon Sali Berishën?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha