'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 10 janar 2022

10 Janar, 08:22

Titujt e gazetave për sot, nga policia arreston 34 persona për sulmin mbi selinë e PD e kallëzon dy deputetë te "e ndjeva veten në rrezik për jetën" e deri tek Berisha Deja Vu All over again.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha