'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 17 janar 2022

17 Janar, 08:37

Titujt e gazetave për sot, nga Basha thotë se e shkuara le të shkojë në djall te Erdogan vjen sot në Shqipëri e deri tek ju lutem na braktisni.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha