'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 24 janar 2022

24 Janar, 08:23

Titujt e gazetave për sot, nga luftë shqiptarësh në Ekuador te kush i ngriti strukturat paralele në PD e deri tek Bashkia e Tiranës hetim ndërkombëtar Armand Dukës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha