'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 15 Qershor 2021

15 Qershor, 08:37

Titujt e gazetave per sot, nga dokumentet qe duhen per shtesen 2500 leke te pensionit te a e rrezon kjo opozite kryeministrin Rama e deri tek France-Gjermani prova per finalen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha