'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 19 korrik 2022

19 Korrik, 08:52

Titujt e gazetave për sot, nga çfarë dëshmoi Ilir Beqja 9 orë përballë prokurorëve të SPAK për sterilizimin te prova e parë e aleancës Meta-Berisha e deri tek Tirana i luan të gjitha me boshnjakët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha