'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 25 janar 2022

25 Janar, 08:29

Titujt e gazetave për sot, nga Duka rrëfen tritolin në shtëpinë e tij reagon Veliaj te shushunja e FSHF e deri tek skandal me zgjedhjet ,Duka në hetim nga prokuroria.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha