Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 30 nëntor 2021

30 Nëntor 2021, 08:51

Titujt e gazetave për sot, nga Bujar Çela thotë se figura e Enverit s'mund të quhet nul te goditja fatale për Foltoren e Berishës në SHBA e deri tek historia e një nëntori.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha