'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 7 dhjetor 2021

7 Dhjetor 2021, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga si shpëtoi PS nga rikthimi tek Enveri te qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët e deri tek zarfi Eskobar në Tiranë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha