'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 16 Qershor 2021

16 Qershor, 08:28

Titujt e gazetave per sot, nga kaos ne 6 bashki,Dritan Leli perplaset me socialistet e Vlores te Kolegji Zgjedhor certifikon 25 prillin e deri tek Franca ze mat Gjermanine.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha