'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 19 janar 2022

19 Janar, 08:23 | Përditesimi i fundit: 2022-01-19 08:41:19

Titujt e gazetave për sot, nga deklarata e Erdogan trazon Komunitetin Mysliman te Ilir Meta drejt shpalljes non grata e deri tek kanabisi drejt legalizimit?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha