'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 25 maj 2022

25 Maj, 08:25 | Përditesimi i fundit: 2022-05-25 16:38:27

Titujt e gazetave për sot, nga ja rastet kur zgjidhjet për mbivendosjet e pronave bëhen pa gjykatë te sot finalja Roma-Feynoord e sherr mes tifozëve në rrugë e deri tek plumbi i artë dhe disa pyetje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha