'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 26 janar 2022

26 Janar, 08:24

Titujt e gazetave për sot, nga lista e parë e Bashkisë Tiranë me 2400 fituesit e kredive të buta te Gjykata njeh zyrtarisht Bashën si kryetar të PD e deri tek 6 marsi dhe Berisha-Meta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha