'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 29 dhjetor 2021

29 Dhjetor 2021, 08:19

Titujt e gazetave për sot, nga lista e re me pronarët që marrin tapinë dhe ata që kompensohen te rikthimi i dy "gjeneralëve të ushtrisë së vdekur" e deri tek Oliveri e ka mbushur kupën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha