'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 28 janar 2022

28 Janar, 08:19

Titujt e gazetave për sot, nga ja përse dështuan misionet e CIA-s për përmbysjen e Enver Hoxhës te SHBA tjetër shuplakë Berishës e deri tek ejvalla sulltan.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha