''Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 7 Maj 2021

7 Maj, 08:36

Titujt e gazetave per sot, nga pse SPAK po kerkon te rihapet "Gerdeci" te birbot e historise e deri tek komisioni hetimor ,komisioni i turpit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha