'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 21 maj 2022

21 Maj, 08:51 | Përditesimi i fundit: 2022-05-21 09:55:46

Titujt e gazetave për sot, nga detajet e rikthimit të Bora Zemanit me Donald Veshajn te dështojnë negociatat PS-PD për Presidentin e deri tek Berisha rrezikon PD ta përzënë nga PPE.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha