'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 4 dhjetor 2021

4 Dhjetor 2021, 08:44

Titujt e gazetave për sot, nga nëna mbështet Donald Veshajn në lidhjen e re me Beatrix te heshtja e Berishës për foton me Enver Hoxhën e deri tek ofensiva e Biden e Rusia.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha