“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 10 qershor 2021 / Kuvendi shkarkon Presidentin Meta

10 Qershor, 09:35

Telefonuesit flasin për shkarkimin e kreut të shtetit nga Kuvendi dhe i shprehin mirënjohje SHBA-ve në luftën kundër korrupsionit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha