“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 14 maj 2021, Masat anti-Covid e zgjedhjet në fokus.

14 Maj, 09:40

Jehona dhe diskutimi për zgjedhjet vijon. Telefonuesit flasin edhe për masat anti-Covid dhe duan lehtësimin e tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha