“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 9 qershor 2021 / Urdhri i Biden për të korruptuarit

9 Qershor, 09:17 | Përditesimi i fundit: 2021-06-09 10:42:18

Telefonuesit komentojnë urdhrin e presidentit amerikan për bllokim të pasurive për të korruptuarit në Shqipëri e Ballkan

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha