'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 3 shtator 2021

3 Shtator, 08:45

Titujt e gazetave për sot, nga qeveria "Rama 3" me 12 gra e 4 burra e Nikollën në krye të Kuvendit te asgjë e re nga socialistët e deri tek Shqipëria në gjumë Levandovski na bën shoshë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha